Ondörtüç Pendik Projesi’nde Teslimler Başladı

Ondörtüç Pendik Projesi

İstanbul Pendik’te hayata geçirilen Ondörtüç Pendik projesinde konut teslimleri başladı.

İnsay Yapı tarafından İstanbul’un en popüler yerleşim yerlerinden biri olan Pendik’te hayata geçirilen Ondörtüç Pendik projesinde konut teslimleri başladı. Konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulunan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, ilgili projenin bölgedeki en kaliteli konut projelerinden biri olduğunu belirterek, Ondörtüç projesinden ev sahibi olmak isteyenlere çok sayıda avantaj ve kolaylık sunduklarını ifade etti.

Projedeki 1 oda 1 salon dairelerin fiyatlarının 285 bin liradan başladığını kaydeden Çulhalık, birikimini değerlendirmek ve kaliteli bir yaşama kavuşmak isteyenlere oldukça özel kampanyalar yaptıklarını söyledi. Ondörtüç Pendik projesinin yatırımcılarına oldukça uygun ödeme koşulları sunduğunu dile getiren Çulhalık, dileyen herkese, tapularını alarak 120 aya kadar banka kredisi veya 72 aya kadar firma bünyesinde ödeme seçenekleri sunduklarını kaydetti.

Pendik’in en önemli lokasyonlarından birinde inşa edilen Ondörtüç Pendik projesi 9 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. Projede toplam 252 adet konut ve 15 adet ticari ünite yer alıyor. Proje sahip olduğu sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. Bunlar arsında çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları, yüzme havuzu, kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik hizmetleri bulunuyor.

Bölgedeki en büyük alışveriş merkezi olan Viaport’a oldukça yakın bir mesafede yer alan proje, ulaşım olanaklarıyla da diğer konut projelerinden önce geliyor. Teknokent’e komşu bir konumda yükselen proje, bölgede bulunan diğer pek çok önemli noktaya oldukça kolay ulaşım imkanları sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here