Özcan Deniz Zekeriyaköy’den 2 Villa Aldı

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz Zekeriyaköy’de 2 villa aldı.

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz doğacak bebeği ve müstakbel eşi Feyza Aktan için kesenin ağzını açtı. Deniz’in müstakbel eşi Feyza Aktan ve bebeği ile yaşamak için ev aldığını duyurdu.

Günaydın’dan Bülent Cankurt’un bugünkü yazısı şöyle:

Oyuncu ve şarkıcı Deniz, nikah masasına oturmaya hazırlandığı hamile sevgilisi Feyza Aktan’ı, eski sevgilisi Buse Narcı ile aldattığı iddiaları ile şu sıralar sohbet konularının top 10’unda ilk sıralarda yer alıyor. Doğru ya da yanlış, bilmiyorum; ancak Deniz’in bol bol kulaklarını çınlatanlardan öğrendiğim doğru bir şey de var.

Baba olmaya hazırlanan Deniz, müstakbel eşi ve dünyaya gelecek bebeği ile yaşamak için paraya kıymış ve Zekeriyaköy’deki bir projeden yan yana iki villa alıp birleştirmiş. Deniz, kesenin ağzını açıp müstakbel eşi ile yaşamaya başladıkları iki villaya toplam olarak 5 milyon lira ödemiş.

Baba olmaya ve evli ünlüler kervanına katılmaya hazırlanan Deniz, yaklaşık dört ay sonra doğacak evladının doğada, yeşillikler içinde büyümesini istediği için her biri 400 metrekare büyüklüğünde olan iki villayı alıp birleştirmiş ve toplamda 5 milyon TL ödemiş.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here