Özlem Önal Miami’den Ev Aldı

Özlem Önal Amerika’nın Miami şehrinde bulunan St. Regis Bal Harbour adlı rezidanstan 10 milyon dolara ev satın aldı.

Özlem Önal Amerika’da kesenin ağzını açtı. Türkiye’nin en önde gelen ailelerinden Dedeman ailesinin torunu olan sosyetik işkadını Özlem Önal, Amerika’nın Miami şehrinde 10 milyon dolara ev satın aldı. 2013 yılından bu yana yaşamını Amerika’da sürdürüyor. İstanbul’da bulunan Süzer Plaza’nın 30. katında da gösterişli bir rezidansı bulunan Özlem Önal, Atlantik Okyanusu’nun kıyısında hayata geçirilen The St. Regis Bal Harbour adlı rezidanstan lüks bir daire aldı.

 

23. KATTA ULTRA LÜKS HAYAT YAŞIYOR 

Başarılı işkadını Özlem Önal, 27 katlı lüks rezidansın 23. katında satın aldığı 327 metrekarelik ultra lüks dairesini ünlü mimarlara dekore ettirdi. 10 milyon dolarlık saray yavrusu dairede 3 oda ve 3 banyo bulunuyor. Dairesini kendi zevkine göre dekore ettiren Önal, bunun için de 150 bin dolar harcadı.

OKYANUS MANZARASI BULUNUYOR

2011 yılında hayata geçirilen ultra lüks rezidansta, 282 daire bulunuyor. İstanbul’da her sabah Boğaz manzarasına uyanan Özlem Önal’ı burada ise muhteşem Atlantik Okyanusu karşılıyor.

MODA DÜNYASINA ADIM ATTI  

Bu arada Amerika’ya ilk gittiği dönem birkaç ay New York’taki Mercer Hotel’de ‘gece müdürü’ olarak görev yapan başarılı iş kadını Önal, Miami’de ise moda ve tasarım dünyasına el attı. Sosyetik güzel, dünyaca ünlü mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı’yla ortak iş yapan Özlem Hanım, yakın dostu olan Bıçakçı ile Miami’de lüks bir mücevher mağazası açtı. Dünya jet sosyetesi ve Hollywood yıldızlarıyla yakın dostluğuyla bilinen hatta bir dönem dünyaca ünlü aktör Josh Lucas ile aşk yaşayan sosyetik güzel Önal, birçok yıldızı da şimdiden butiğinde ağırlıyor.

 

ÖZLEM ÖNAL KİMDİR?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi mezunu olan Özlem Önal İsviçre’de otelcilik okudu. Bir arkadaşıyla kurduğu mücevher tasarım şirketini Amerika’ya taşındığında bıraktı. Amerika’da bir butik otel için kreatif direktörlük yaptı. Yaratıcı yanı gardırobuna da yansıyor, giysilerinin birçoğunu kendi tasarlayıp diktiriyor.

TÜRKLER NEDEN MİAMİ’DEN EV ALIYOR?

Ünlülerin daha çok Miami’yi tercih etmesindeki asıl sebep ise Miami’nin Amerika’nın en büyük ikinci eyaleti olması ve turizm sektörünün burada oldukça ilerlemiş olması. Ayrıca Miami’de yaklaşık olarak 50,000 Türk bulunuyor. Burada yapılan yatırımın kısa süre içerisinde değerini katlaması ise başka bir sebep.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz