Özyurtlar Holding’den Kadınlara Check-up Hediyesi

Özyurtlar Holding, Dünya Kadınlar Günü kapsamında Garden City projesine gelen kadınlara check-up yaptırma imkanı sunuyor.

Özyurtlar Holding’den yapılan açıklamaya göre, sağlıklarına önem veren kadınları Esenyurt’ta konumlanan ve binden fazla aileye ev sahipliği yapan Garden City projesinde ağırlayacak olan Özyurtlar Holding, projede check-up hizmeti verilmesine olanak tanıyor.

Garden City projesinde yaşayan ya da Garden City’e gelen tüm kadınlar, Dünya Kadınlar Günü’ne özel check-up’tan yararlanma imkanı bulacak.

Sağlık kontrolü saat 09.00’da başlayacak ve 18.00’a kadar devam edecek.

Özyurtlar Holding Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ebru Özyurt, uygulamayı sosyal sorumluluk çerçevesinde hayata geçirdiklerini belirterek, şu değerlendirmede bulundu:

“Güvenilir ve kaliteli konutlar inşa etme misyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sağlığı ve konforu önemsiyoruz. Buradan hareketle ve kadınlara verdiğimiz değerin göstergesi olarak Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlara anlamlı bir armağan sunmak istedik. 2011 yılında teslim ettiğimiz projemiz Garden City’yi ziyaret eden ya da çevrede yaşayan tüm kadınların check-up’tan geçmeleri için imkan sağladık. Bizi ziyaret eden tüm kadınlar, bu özel günde gün boyunca sağlık kontrolünden geçme imkanı yakalayacak.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here