Park Yaşam Ataşehir’de 208 Bin TL’ye Hemen Taşın

İzmir’de yapılan Park Yaşam Ataşehir Projesi’nde daire teslimleri başladı. Dairelerin satış fiyatları 208 bin TL’den başlıyor.

İzka İnşaat ve Gültekinler İnşaat’ın proje ortaklığı yaptığı ve İzmir’in Çiğli ilçesi Ataşehir mahallesinde 52 bin 300 metrekarelik arsa üzerinde yapımını tamamladığı ve konut teslimlerinin aralık 2017 tarihi itibarıyla başladığı Park Yaşam Ataşehir projesi 877 konuttan ve ticari alanlardan meydana geliyor.

Park Yaşam Ataşehir’de kat planları ve sosyal alanlar

Projede büyüklükleri 50 ile 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında 859 dairenin yanı sıra 18 adet te villa inşa edildi.

Açık ve kapalı sosyal tesis alanlarının bulunduğu projede açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, tenis kortları, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, 7/24 güvenlik bulunuyor.

Projenin satış fiyatları ve konumu

Konut satış fiyatlarının 208 bin TL’den başladığı projede teslimlerle birlikte yatırım amacıyla ev alanlar dairelerine kiracı aramaya başladılar. Projede 85 metrekarelik 1+1’lerde aylık 1.750 TL’den kiralık ilanları başladı.

Metroya 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan proje; Organize Sanayi Bölgesine, Kent Hastanesine, çevre yoluna, Katip Çelebi Üniversitesine ve Doğa Koleji kampüsüne erişimin çok kolay olduğu bir konumda bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz