Peri Masalı Tadında Sevgililer Günü Konsepti

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, Sevgililer Günü için alışılmışın dışında hediye alternatifleri sunuyor.

Asılabilir yatak Tiipii Bed ve dünyaca ünlü Happy Cocooning Şömine Masaları ile aşıklara peri masallarından çıkma bir ortam sunan L’unica, unutulmayacak bir Sevgililer Günü yaşatmaya aday.

Modern hamak Tiipii Bed aşıkların gözdesi olmaya aday

L’unica,  Avustralyalılar tarafından üretilen yatak konforundaki modern hamak Tiipii Bed ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nü evdeki kış bahçesinde, karlı bir doğa gezisinde ya da sıcak bir ülkede sahil kenarında kutlamak isteyenleri cezbediyor. Uzun yıllar boyunca aşıkların gözdesi olacak Tiipii Bed, her mevsim keyifli anların ve sohbetlerin konfor elçisi olmaya aday. Bahçe, balkon ve teras gibi açık hava mekanı sevdalılarının yanı sıra doğa ve kamp tutkunu çiflerin de en yakın arkadaşı olmayı hedefleyen TiiPii Bed, sadece birkaç dakika içinde kurulup toplanabiliyor. Hafifliğinin yanı sıra ince ve kullanışlı kanvas taşıma çantası sayesinde de her yere kolaylıkla taşınabiliyor.

Evde kamp ateşi sıcaklığı

Happy Cocooning Şömine Masaları ile kamp ateşinin sıcaklığını kış ve yaz bahçeleri, balkonlar ve teraslara taşıyan L’unica, Sevgililer Günü‘nü sevdiğiyle evde geçirmek isteyenlere huzurlu bir ortam vadediyor. Modern konsepti ile mekan dekorasyonunun vazgeçilmez parçası olmaya aday Happy Cocooning Şömine Masaları, zorlu dış hava koşullarına dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor. Baca gerektirmeyen yapısı ve özel tasarım gazlı şöminesi ile kıvılcım ve duman olmadan konforlu ve güvenli sıcaklığıyla aşıklara eşlik eden Happy Cocooning Şömine Masaları, kare, dikdörtgen, yuvarlak, oval şekilleri ve siyah, gri, bej, kahverengi, beyaz renk seçenekleriyle her çiftin tarzına uyum sağlıyor. Aynı zamanda Happy Cocooning Şömine Masaları’nda, şarabınızı, şampanyanızı veya alkolsüz içeceklerinizi soğuk tutabilmeniz için gömme soğutucular da bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here