Piyalepaşa İstanbul Premium Tanıtıldı

Piyalepaşa İstanbul Premium

Polat güvencesiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul Premium Projesi tanıtıldı. Metrekare fiyatlarının 120.000 TL’den başladığı Piyalepaşa İstanbul Premium Projesi’nde yatırımcılara yüzde 50 peşin, kalanına ise 24 ay vade yapabiliyor.

Polat güvencesiyle hayata geçirilen Türkiye’de özel sektör tarafından yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyan Piyalepaşa İstanbul’un ikinci fazı Piyalepaşa İstanbul Premium tanıtıldı. Projenin konut, otel ve sanat merkezini tek bir noktada buluşturduğu lüks karma yaşam merkezi konsepti ile güçlü bir yatırım değeri bulunuyor.

Piyalepaşa İstanbul’ da gerçekleştirilen toplantıda ev sahibi Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Piyalepaşa İstanbul’un  ikinci fazı Piyalepaşa İstanbul Premium projesi için ”İstanbul Türkiye’nin kıymetli bir cevheri, Beyoğlu ise bu cevherin tam kalbi.” dedi.

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat

Özel bir lokasyonda bu kadar geniş kapsamlı ve ayrıcalıklı bir projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşadıklarını anlatan Adnan Polat, ”2025 sonunda tamamlanacak olan, konut, ofis ve sanat odağında üst düzey bir konsept yaratacağımız bu proje ile İstanbul’un çehresini daha da güzelleştirmeyi hedefliyoruz. Doğaya, insana, sanata yaptığımız önemli bir yatırım.” dedi.

Polat Holding CEO’su Kaan Yücel ise ”Piyalepaşa İstanbul Premium ile müşterilerimize seçkin bir dünyanın kapılarını aralayacağız. Burayı kısa ve uzun vadede yüksek yatırım değeri sunacak güçlü bir proje olarak planladık. Projede yaklaşık 350 civarında konut, 2 tane otel, yine alışveriş mağazalarımız ve küçük bir de ofis alanı yer alıyor. Otel markası olarak Marriot Grubu ile anlaştık. Burada da COURTYARD By Marriott markası altında 201 odalı, Residence INN By Marriott markası altında 128 odalı otellerimiz olacak.” dedi.

Polat Holding CEO’su Kaan YücelProjenin toplamda yaklaşık 8 milyar liralık bir yatırım olduğuna vurgu yapan Yücel, ”Piyalepaşa İstanbul Premium projesini 2025’in sonunda tamamlamayı hedefliyoruz. Projenin yüzde 35’lik bölümüne ön satış sürecinde talep geldi. Piyalepaşa İstanbul’da yabancıya satış oranı yüzde 50’ydi, bu projede de aynı oranın devam etmesini bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Metrekare Fiyatları 120.000 TL’den Başlıyor

Yücel, Piyalepaşa İstanbul Premium projesinde dairelerin ise metrekare fiyatlarının 120.000 TL’den başladığını belirterek yatırımcılara yüzde 50 peşin, kalanına ise 24 ay vade yapabildiklerini aktardı.

Modern ve Çağdaş Yaşama Yatırım 

Piyalepaşa İstanbul PremiumPiyalepaşa İstanbul Premium; merkezi ve popüler lokasyonu  ile Beyoğlu’nda, 348 konut, 20 ofis, 63 ticari birim ve COURTYARD By Marriott markası altında 201, Residence INN By Marriott  markası altında 128 odalı oteli ile şehrin yeni yıldızı.

Şık tasarımı ve modern dizaynı ile şehrin yeni gözdesi olan proje; konforlu rezidans daireleri, geniş balkonları, doğaya açılan terasları ile yaşam deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. 

Yüksek tavanları ve büyük pencereleri ile gün ışığı ve aydınlıktan maksimum faydalanan dairelerin büyüklükleri  73 m2 -129 m2 arasında değişip, 1+1, 2+1 ve istenirse 3+1’e dönüştürülebilecek şekilde tasarlanıyor.

Şehrin kalbinde hayat dolu modern yaşam vaat eden Piyalepaşa İstanbul Premium; kültürel ve tarihi dokularıyla Taksim, Beyoğlu, Galata, Şişhane ve Beşiktaş gibi destinasyonlara çok yakın mesafede konumlanıyor.

Leed Sertifikalı Yeşil Bir Proje 

Piyalepaşa İstanbul PremiumABD Yeşil Bina Konseyi tarafından verilen LEED sertifikasına mahalle bazında sahip olan dünyadaki ve Türkiye’deki ilk projelerden biri olan Piyalepaşa İstanbul, yeşil mimarinin tüm avantajlarını da sunuyor. Proje, yapım aşamasında çevre tahribatına yol açmadığı gibi, yaşam alanı olarak da en yüksek verimliliği sağlıyor. Başta enerji ve su tasarrufu olmak üzere; atıkların azaltılması ve verimliliğin artırılması ile işletme ve bakım maliyetleri düşürülüyor. Etkili yalıtımla hem yüksek faturaların hem de karbondioksit salınımının önüne geçiliyor. Ayrıca açık alanlardaki peyzaj tasarımında da az su tüketen bitki türleri tercih edilerek su tüketimi azaltılan projenin otoparkında elektrikli araçlar için şarj üniteleri de bulunuyor.

Polat Piyalepaşa Çarşı 

Piyalepaşa İstanbul PremiumPiyalepaşa İstanbul Premium’da konforlu rezidans daireleri, ferah balkon ve terasları ile açık havada alışveriş keyfinin yeni adresi olan Polat Piyalepaşa Çarşı’ya açılıyor.

Polat Piyalepaşa Çarşı; her damak tadına uygun restoranları, sanat galerileri ve seçkin mağazaları ile eğlenceden modaya tüm seçenekleri aynı çatı altında buluşturuyor. Açık havada alışveriş, çocuklara özel oyun alanları, öncü sanat galerileri ve zengin gastronomi kültürüyle Polat Piyalepaşa Çarşı, şehrin yeni eğlence rotasını oluşturuyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz