Polat Akatlar Projesi

Polat Gayrimenkul’ün hayata geçirdiği Polat Akatlar Projesi, 112 özel dairesi ile kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor. 

İstanbul Beşiktaş’ın en merkezi ve en nezih bölgelerinden biri olan Akatlar’da hayata geçen Polat Akatlar, bölgede mevcutta bulunan eski bina stoğunun tersine depreme karşı dayanıklılığı, dikkat çekici şık mimarisi ve modern fasiliteleri ile Akatlar’ın en yeni ve en dikkat çekici projesi.

1+1, 2+1, 3+1 Seçenekleri İle 112 Özel Daire

Polat Akatlar ProjeAkatlar’ın yemyeşil caddeleri ve sokaklarını görmeleri ve temiz havayı soluyabilmeleri için tavandan yere kadar camların olduğu projede, her dairede yer alan türk ya da  fransız tipi balkon mevcut. Teras katında bulunan 165 metrekarelik lounge alanı ve 75 metrekarelik çocuk oyun alanı bulunan Polat Akatlar, 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile toplam 112 dairesi, özellikli cephesi, güneşlenme terası, ortak alanları, ticari alanları, her metrekaresi kullanışlı ve farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde planlanmış iç dizaynı ile Akatlar’da yaşam kalitesini zirvede yaşamak isteyenlerin tercihi olacak.

Her Daireye Otopark

Polat AkatlarProjenin içerisinde yer alan tavandan yere kadar uzanan camlar, gün ışığından maximum seviyede yararlanmayı sağlıyor. Her daireye özel olan depolama alanı, 24 saat kesintisiz enerji ve güvenlik hizmeti , 7 katlı kapalı otoparktan dairelere direkt ulaşım olanağı ile şehrin gürültüsünden uzak ama şehrin tam kalbinde yer alan Polat Akatlar,  isteyene hayatını değiştireceği yeni bir ev adresi, isteyene geleceğe yatırım imkânı sunuyor. Özel tasarım açık mutfaklı, çalışma üniteli, yerden ısıtmalı, beyaz eşyalı ve her zevke yönelik renk seçenekleri ile Polat Akatlar’da toplam 112 daire ve ticari alan yeni sahiplerini bekliyor.

Polat Akatlar Nerede

Polat Akatlar metropol yaşamının son yıllarda değişen  bütün dinamiklerine cevap verirken semtin yapısında bulunan yemyeşil caddelerin tüm enerjisini kucaklıyor. TEM Otoyolu, D100 karayolu ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü bağlantılarına yakın konumu, Maslak ve Levent hattındaki iş ve alışveriş merkezlerine yakınlığı sayesinde İstanbul’un en tercih edilen lokasyonlarından biri oluyor.

Polat Akatlar Projesi nerede

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz