Polat Holding’e Üst Düzey Atama

Kürşad Türkoğlu

Polat Holding; bünyesinde bulunan Polat Yönetim ve Piyalepaşa Yönetim şirketlerine Genel Müdür Yardımcısı olarak Kürşad Türkoğlu’nu atadı. 

Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden gayrimenkul ve enerji alanlarında yaptığı yatırımlar ile bulunduğu ülkelerde değer yaratmak vizyonunu benimseyen Polat Holding; yarım asrı aşkın tecrübesi ile Türkiye’de, globalde ise 20 yılı aşkın süredir katma değerli projeleri hayata geçiriyor. Sektördeki uzmanlığı ile Türkiye’nin köklü ve güvenilir şirketleri arasında yer alan holding; güçlü kadrosunu her geçen gün biraz daha genişleterek 2022’deki çalışmalarına yeni bir ivme kazandırıyor. Sektörünün belirleyici isimlerinden biri olan Holding, bünyesine bağlı Polat Yönetim ve Piyalepaşa Yönetim şirketlerinin Genel Müdür Yardımcısı koltuğunu; sektörün tecrübeli ismi Kürşad Türkoğlu’na devretti.

Lise öğrenimini İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nde, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği üzerine tamamlayan Kürşad Türkoğlu; yüksek lisans eğitimini de aynı üniversitede tamamladı. Sektördeki 25. Yılını dolduran ve kariyerine 1997 yılında inşaat sektörü ile başlayan Türkoğlu; kariyeri boyunca Türkiye’nin önde gelen firmalarında, pazarlama, lojistik, satın alma ve tesis yönetimi alanlarında yöneticilik görevlerinde bulundu.

Kürşad Türkoğlu, 2022 Nisan ayı itibarıyla Polat Holding’e bağlı Polat Yönetim ve Piyalepaşa Yönetim şirketlerinde Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Polat Holding Hakkında:

Köklü geçmişini, sektörün dinamiklerini tasarlayarak geleceğe taşıyan Polat Holding; Türkiye ekonomisine olan katma değerini her geçen yıl artırarak sürdürüyor. Türkiye’nin lokomotif sektörlerine yatırım yapan,özellikle gayrimenkul, enerji ve ticarete odaklanan Polat Holding; Türkiye’de Polat Gayrimenkul ile İstanbul’un merkezi ve değerli lokasyonlarında projeler hayata geçirirken, Macaristan’da da APD Real Estate ve PD Real Estate şirketleri ile gayrimenkul yatırımlarına devam ediyor. Enerji sektöründe ise Türkiye’nin büyük potansiyeli bulunan rüzgar ve güneş enerjisini odak noktasına alan Polat Enerji, Türkiye rüzgar enerjisi sektöründeki lider konumunda. Holding, Polat Dış Ticaret ve ALX Hungary şirketleri ile başta Macaristan olmak üzere Hollanda,Yunanistan ve Kıbrıs’ta faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz