Prens Harry ve Meghan Markle Kylie Jenner’ın Malibu’daki Evine Talip Oldu

Prens Harry ile Markle, bir zamanlar Kylie Jenner’ın yaşadığı Los Angeles’ın Malibu bölgesinde bulunan malikaneye talip oldu.

Prens Harry ile Markle, bir zamanlar Kylie Jenner’ın yaşadığı Los Angeles, Malibu’daki bir malikaneye baktı ve buradan çok hoşlandı. Hürriyet’te yer alan habere göre; çift her ne kadar Londra’dan Kanada’nın Vancouver adasına taşınıp burada 14 milyon dolarlık bir malikanede oturuyor olsa da Markle’ın büyüdüğü Los Angeles’a taşınma planları yaptıkları iddia edildi. Meghan Markle’ın annesi Doria Ragland da çiftin yerleşmeyi düşündüğü bölgenin yakınlarında yaşıyor.

 Malibu’daki Petra Manor isimli mülkün satış bedeli 7 milyon dolar ile 10 milyon dolar arasında değişiklik gösteriyor.  Bu malikanede bir zamanlar dünyanın 30 yaş altındaki en zengin genç kadını unvanına sahip Kylie Jenner yaşıyordu.

 Petra Manor 2015’te David Charvet ile Brooke Burke yaşıyordu. İkili, usta oyuncu Mel Gibson’dan aldıkları arazi üzerine bu malikane inşa ettirdi. Malikanenin tapusunu şu anda da artık yollarını ayıran Charvet ve Burke eşit olarak paylaşıyor.

 Prens Harry ile Meghan Markle’ın çok beğendiği idia edilen malikane uzun bir süre aylık olarak kiraya veriliyordu. Yüksek bir kira bedeli bulunan bu malikanede ünlü ve zenginler çeşitli sürelerle yaşadı.

 Beş tane yatak odalı malikanenin, kendine ait geniş bir şarap mahzeni ve tenis kortu bulunuyor. Malikanenin içindeki bar ise profesyonel gereçlerle donatıldı.

 Geniş sinema odasında konforlu koltukların yanı sıra yatarak film izlemeyebilecek geniş yatak odasına sahip. Bu oda siyah ağırlıklı restore edildi.

 Petra Manor’un yatak odalarından bir tanesinin geniş bir balkonu bulunuyor ve bütün bahçe manzarası bulunuyor. Balkonun tabanı ahşap kaplama, bir bank ve kanepeler de malikanenin sakinlerine oturma alanı yer alıyor. Malikane, açık alanlarında ise tenis kortu ile geniş bir yüzme havuza sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here