Propa Vista’daki Mağazalar İçin Ön Talep Başladı

Kartal Yakacık Metro İstasyonu ve E-5 karayolunun hemen yanı başında yükselen, bölgesinin en gözde projesi Propa Vista’daki ticari yatırım değeri yüksek mağazalar, Ocak ayında satışa sunuluyor. E-5 cepheli ve kira garantili mağazalar için ön talep süreci ise 18 Aralık’ta başlıyor.

E-5 karayoluna 100 metre cephesi ve Kadıköy-Tavşantepe metro hattının Yakacık çıkışına 10 adım mesafedeki konumu ile direkt ulaşım olanaklarına sahip Propa Vista mağazaları, Propa İnşaat’ın yatırımcılarına sunduğu özel ödeme planı seçenekleriyle satışa çıkıyor.

Kartal Bölgesi’nin bu en gözde projesinde hem de kira garantili sınırlı sayıdaki mağazalardan birine sahip olmak isteyenler için ön talep süreci 18 Aralık’tan itibaren başlıyor. Propa İnşaat’ın Kartal’ın bu simge projesindeki mevcut konutların yüzde 75’i, daha ön lansman dönemindeyken satılmıştı.

 

Kartal’ın “en ayrıcalıklı” ve “yeni nesil” konut projesi Propa Vista’daki yüksek ticari potansiyele sahip mağazalar, günde yaklaşık 100 bin aracın geçtiği E-5 karayolu üzerinde ve oldukça yüksek görünürlüğe sahip. Mağazaların tabela değerlerine ise daha şimdiden paha biçilemiyor. Yakacık Metro çıkışına 10 adım uzaklıkta konumlanan mağazaların araç ve yaya trafiği bakımından rakiplerini gölgede bırakacağı düşünülüyor.

 

Cazip ödeme planları

Propa Vista’nın ticari değeri çok yüksek sınırlı sayıdaki mağazalarına yatırım yapmak isteyenler için çok ayrıcalıklı ödeme planları da hazırlandı. Dileyen yatırımcı Propa bünyesinde yüzde10 peşinatla 30 ay vadeli, senetli ve faizsiz ödeme planı tercih edebilecek, dileyen yatırımcı ise 120 aya kadar Finansbank Propa Vista Özel İşyeri Kredisi imkânından yararlanabilecek.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here