Queen Central Park Projesi

Şişli Bomonti’de inşa edilen Queen Central Park Projesi, 587 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılarına önemli fırsatlar sunuyor.

Sinpaş tarafından Şişli Bomonti’de hayata geçirilen Queen Central Park projesi Queen Central Park projesi 26 bin metrekarelik alan üzerinde, modüler sistemin uygulanabileceği farklı yaşam seçenekleri sunan bin 80 modülden oluşuyor. Derinliği 9 metreye ulaşabilen ve ister tek ünite, istenirse 4 ünitenin birleştirilebileceği farklı metrekarelerde yaşam alanları oluşturulabiliyor. Ev sahibinin tercihine ve ihtiyacına göre evi küçültme ya da büyütme şansı olabilecek. Modüller 50, 80 ve 100 metrekare büyüklükten oluşuyor.

Queen Central Park’ta fiyat ve seçenekler

Mart 2019’da teslimleri planlanan projede, satış fiyatları 587 bin liradan başlıyor. Queen Central Park’ta yüzde 5 peşinat, 1 yıl sonra yüzde 20 ara ödeme imkanı ve 60 aya varan vade imkanı bulunuyor. Kalan konut bedeli için ise taksit ve kredi imkanı bulunuyor.

Yaklaşık 1 milyar 250 milyon TL’lik yatırım değerine sahip Queen Central Park projesi, 10 bin metrekarelik “Şehir Parkı”nı da barındırıyor.

Projenin sosyal donatı alanları 

Projede ayrıca açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları, 48. katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım lounge alanı gibi sosyal alanları da bulunduruyor.

Projenin konumu

“Highlife” temalı evleri ve esnek mimari anlayışına sahip olan Queen Central Park, Taksim’e 5 dakika, Nişantaşı’na 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Levent’e 7 dakika, TEM ve E5 Karayolu’na 5 dakikalık uzaklıkta yükseliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here