Realtyplus Ankara’ya Ante Gayrimenkul ile Girdi

Realtyplus Türkiye

İspanya merkezli yeni nesil emlak pazarlama zinciri Realtyplus,  İstanbul ve şimdi de Ante Gayrimenkul ile Ankara’da yerini aldı.

İspanyol Emlak Pazarlama Zinciri “Realtyplus” Ankara Bölge Franchise’ı Ante Gayrimenkul ile artık Ankara’da. En önemli uluslararası gayrimenkul iş platformlarından biri olarak, gayrimenkul sektörünün dinamiklerini değiştirme iddiasıyla 26 Kasım’da İstanbul ile Türkiye pazarına giriş yapan İspanya merkezli Realtyplus, 11 Şubat Cuma günü Grand Ankara Hotel & Convention’da gerçekleştirdiği basın toplantısıyla Ante Gayrimenkul ile Ankara’da yerini aldıklarını duyurdu.

Dünya genelinde 19 ülkede bulunan Realtyplus’un kurucusu Alberto Murcia Jabaloy, Türkiye ve KKTC haklarını gayrimenkul sektörünün deneyimli ismi Özhan Carda, iş insanı Cem Mazlum ve Ante Gayrimenkul A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ile üyelerinin yer aldığı imza töreninde Realtyplus, Ante Gayrimenkul ile Ankara gayrimenkul sektöründe de yer aldığını resmi olarak açıkladı.

11 Şubat 2022 Cuma günü gerçekleşen tanıtım toplantısında konuşan Realtyplus kurucusu Alberto Murcia Jabaloy; “Türkiye pazarı bizim için oldukça önemli. Pandemiyle birlikte, küresel iş ortamını değiştiren krizlerden birinin içine girdik. Gayrimenkul sektörü ve gayrimenkul danışmanlığına her zaman ihtiyaç var. Kendi işinizin patronu olmanın yanı sıra, geleceği ve istikrarı olan bir meslek arıyorsanız, gayrimenkul franchise’larımız iyi bir alternatif. Çünkü, Türkiye’de temsil edilirsek Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri’nde daha çabuk yapılanabileceğimizi düşündük. İstanbul’un ardından Ankara’da da olmamız büyük mutluluk veriyor. Türkiye’de daha çok ilde yer almak istiyoruz. Franchise alanlarımız ve ekiplerimizle her zaman dengeli formüller arıyoruz, böylece kazan-kazan felsefesi yerine getiriliyor ve tüm taraflar mümkün olduğunca memnun ve ortak başarıya odaklanıyor” dedi.

Realtyplus Türkiye Kurucu Ortağı Özhan Carda

Realtyplus Franchising A.Ş Kurucu Ortağı Özhan Carda; “Türkiye, gayrimenkul sektöründe önemli bir konuma sahip. Realtyplus İstanbul’dan sonra Ante Gayrimenkul ile Ankara gayrimenkul sektöründe de yerini alıyor. Ante Gayrimenkul ile yaptığımız işbirliği bizim için çok kıymetli. Ankara’da sektör oldukça hareketli. Türkiye genelinde konut fiyatlarında yıllık değer artışı yüzde 63 seviyesinde gerçekleşirken, Ankara’da ise değer artışı yüzde 50 seviyesinde gerçekleşti. Ankara’da konutların ortalama metrekare satış fiyatı 3 bin 699 TL, ortalama konut fiyatı 488 bin 268 TL, konut yatırımının geri dönüş süresi 17 yıl oldu. Konut piyasasındaki hareketlilik her geçen gün artıyor. Gayrimenkul sektörüne farklı ürünlerle, yepyeni iş modelleriyle giriyoruz, gayrimenkul sektörünün içinde olmayan girişimcilere de franchise vererek ilerleyeceğiz. Realtyplus, tüm gayrimenkul profesyonellerine açık uluslararası bir gayrimenkul iş platformu. Uluslararası onaylı acentelerimiz ve uzman ekibimizle gayrimenkul yayınlamak, uluslararası ağda yer alan emlak ofisleri ile doğrudan iletişime geçme fırsatı, araştırma yapma ve teklif vermek için teknolojik araçlar sunarken, yatırım ve finansman fırsatlarını da beraberinde sunacağız. Artık Ankara’da da yerimizi aldık. 2022 sonuna kadar 30 noktada daha yer almayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

ANTE Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yıldırım ise;Uzun yıllar Ankara’da hem özel sektörde hem de kamu sektöründe üst düzey yöneticilik yaparak elde ettiğimiz kurumsal yönetim anlayışımızı koruyarak, tecrübelerimizi gayrimenkul sektöründe değerlendirme yönünde bir adım attık. Özellikle yakın çevremizden başlayarak gayrimenkul pazarlama sektörüne girmek isteyen girişimcilerle Ankara’da müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile güvenilir bir franchise ağı oluşturmayı hedefliyoruz. Her geçen gün hem büyüyen hem de değerlenen gayrimenkul sektöründe markalı emlakçılığın tercih edildiği bölgelerde Realtyplus ofisleri açmak yoluyla bölge avantajlarından yararlanmalarını tavsiye ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz