Sakarya’nın vizyon projesi Cadde 54 satışa çıktı

Sakarya Serdivan’da projelendirilen Cadde 54; 19 ekimde gerçekleştirilen lansman toplantısının ardından satışa sunuldu.

Serdivan Belediyesi, YU Group Gayrimenkul Yatırım ve Turkmall Gayrimenkul Sakarya’nın vizyon projesi Cadde 54‘te elele verdi.

750 milyon TL yatırım bedeliyle Sakarya Serdivan‘da hayata geçirilecek olan Cadde 54 projesi; 19 ekim perşembe günü YU Group Yönetim Kurulu Başkanı Geys Sirajlı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Mekki Özkan, Turkmall Yönetim Kurulu Başkanı Hans Otto Nagel ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu evsahipliğinde  gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışlarına sunuldu.

52 bin metrekarelik arsa üzerinde 4 katlı bloklar halinde tasarlanan projede ofis, studio rezidans, çarşı ve cadde mağazaları yapılacak. Tamamlandığında minimum yüzde 50 prim getirisi sağlaması beklenen Cadde 54 projesinde rezidansların metrekare satış fiyatları 3 bin 800 TL’den, ofislerin metrekare satış fiyatları ise 6 bin TL’den başlıyor.

Mimari tasarımının Evrenol Architects tarafından yapıldığı Cadde 54’te; 450 adet stüdyo rezidans, 470 adet ofis, 79 cadde mağazası, 78 ticari ünitelik bir çarşı ve 1500 araçlık bir otopark olacak. Projede teslimlerin 2019’un ikinci çeyreğinde yapılması planlanıyor.

Cadde 54 ödeme planı
Peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanan projeden vadeli alımı tercih edenler için firma bünyesinde vade farksız 36 ay taksit imkânı bulunuyor. 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz