Satya Yayalar Pendik Projesi’nde Ödemelere 2019’da Başla…

Satya Yayalar Pendik

Satya Yayalar Pendik Projesi’nde 50 bin TL peşinat, 2.650 TL’lik aylık taksitler ve sadece yüzde 0,98 vade oranı ile ödemelere 2019 yılında başlayın…

12 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Satya Yayalar Pendik projesi 55 bin metrekare inşaat alanına sahip. 4 blok halinde yükselen proje 362 adet konut ve 25 adet ticari birimden meydana geliyor.

Satya Yayalar projesinde 1 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projede 1 oda 1 salon daireler 70 metrekare, 3 oda 1 salon daireler 125 ila 145 metrekare arasında değişiyor.

Hemen Al 2019’da Ödemeye Başla

İstanbul’un değeri hızla artan bölgesi olan Pendik’te yeşil alanları, lokasyon ve yatırım
avantajları ile yoğun talep gören Pendik Yayalar’da Ramazan Kampanyası başladı. Satya, Pendik’te hayata geçirdiği yeni projesinde kaçırılmayacak bir Ramazan kampanyasına imza atıyor. Kampanya kapsamında 50 bin TL peşinat, 2.650 TL’lik aylık taksitler ve sadece yüzde 0,98 vade oranı ile Ramazan ayının bereketi yansıtılıyor. İlk ödemenin 2019 yılına erteleneceği kampanya ile kişiye özel ödeme seçenekleri de alternatif ödeme koşulları arasında yer alıyor.

Yatırımcısına Kazandıran Proje: Satya Yayalar

Satya Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan kampanyaya ilişkin yatırımcısına her etabında prim sağlayan projeler inşa ettiklerini söyledi.

Satya Yayalar Pendik ProjesiSatya Yayalar Projesi’nin lokasyonu, sosyal donatıları, yeşil alanları ile yeni bir yaşamın kapılarını araladığını aktaran Aydoğan, “Kampanya detaylarına bakıldığında gerek oturumcular gerekse yatırımcılar için büyük kolaylık sağladık. İstanbul’un hızla gelişen ve yatırım değeri yüksek olan bölgelerinden Pendik’te yer alacak Pendik Yayalar, lokasyon avantajı kadar proje anlayışımızla da yatırımcısına mutlaka kazandıracak. 11 katlı, 4 bloktan oluşan Satya Yayalar, bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden biri olacak.” değerlendirmesinde bulundu.

Satya Yayalar Pendik Projesi Nerede

Anadolu Yakası’nın yatırım değeri yüksek bölgelerinden Pendik’te geliştirilen Satya Yayalar Pendik projesi iyi bir gelecek ve yatırım imkanı sunuyor. TEM ve E-5 karayolları, bağlantı
yollarına yakın bir konumda yer alan Satya Yayalar Pendik projesi 2018 yılında tamamlanacak. Yüzde 70’i yeşil alanlara ayrılan proje Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havalanı’na 4 kilometre, Pendik Marina’ya 5 kilometre, Viaport AVM’ye 6 kilometre, 2018 yılında hizmete girecek olan metro durağına 500 metre mesafede konumlanıyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here