Satya Yayalar’da 0,98 Faiz 120 Ay Vade Fırsatı

Satya Yayalar Pendik

Satya Yayalar Projesi’nde %0,98 faiz ve 120 ay vade fırsatı ya da 36 ay boyunca 0 faizle şirket içi taksitlendirme alternatifiyle ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

İstanbul’un konumu itibarıyla üniversitelerden hastanelere, ulaşım akslarından Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığına kadar sahip olduğu birçok olanakla değeri hızla artan bölgesi Pendik’te Yayalar Projesi’ni inşa eden Satya, %0,98 faiz ve 120 ay vade fırsatı ya da 36 ay boyunca 0 faizle şirket içi taksitlendirme imkanıyla 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi yapıyor.

“Yayalar Pendik, İstanbul’un 15’inci ve Anadolu Yakası’nın 6’ncı getiri potansiyeli yüksek projesi”

Satya Yayalar Pendik ProjesiSatya Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan kampanyaya ilişkin yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“İstanbul, yakın zamanda hizmete girecek olan yeni havalimanı ve ardından inşasına başlanacak Kanal İstanbul gibi dev projelerde büyük bir değişime hazırlanıyor. Yaşamın İstanbul’un kuzeyine taşındığı bir dönemde Satya olarak Pendik’in geleceğini ön görerek Yayalar Projesi’ni inşa etmeye başladık. Bu ön görümüz, Yayalar Pendik projesinin Türkiye’nin önde gelen bir aylık ekonomi dergisinin hazırladığı ‘İstanbul’un Getiri Potansiyeli En Yüksek 50 Projesi’ çalışmasında 15’inci sırada yer almasıyla tasdiklenmiş oldu. Yayalar Pendik, şehir merkezindeki tek havalimanı olacak olan Sabiha Gökçen Havalimanı’na 7 dakika uzaklıkta olmasının yanı sıra konumu itibarıyla bölgedeki üniversitelere, hastanelere, alışveriş merkezlerine ve ulaşım akslarına yakınlığıyla tercihleri etkileyecek birçok faktörü bünyesinde barındırıyor.”

Avantajlı lokasyon, yüksek getiri

Satya’nın Yayalar Pendik Projesi, toplam 12 bin metrekare alan üzerine 11 katlı 4 blok halinde inşa ediliyor. Proje kapsamında 362 daire ve 25 ticari birim yer alırken projede 1+1, 2+1 ve 3+1 formatta daireler ve bahçe katları ile 3+1 ve 5+1 dubleks dairelerde ferah bir yaşamın sunulacak. TEM Otoyolu ve D100 Karayolu’na bağlantı yollarına yakın bir konumda yer alan Yayalar Pendik, yakın zamanda açılacak metro durağına da 500 metre mesafede konumlanıyor. Yüzde 70’i yeşil alanlara ayrılan Yayalar Pendik’te yaşam, 15 ay sonra başlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here