Şehrin Yanı Başında Bir Yaşam: Azure Villas Reşadiye

Azure Villas Reşadiye

Nexonya, Çekmeköy Reşadiye’de 20 tripleks villadan oluşan Azure Villas Reşadiye’yi hayata geçiriyor. Yüzde 70’i tamamlanan projenin teslimatı Haziran 2024’te gerçekleşecek.  

Kentsel dönüşüm projelerinin yanında geliştirdiği lüks konut projeleriyle de adından söz ettiren Nexonya, lokasyona uygun konut projeleri geliştirmeye devam ediyor. Şehrin hemen yanı başındaki Çekmeköy Reşadiye’de hayata geçirdiği Azure Villas, şehrin karmaşasından uzakta doğayla iç içe bir yaşamın tadını çıkarmak isteyenlere hitap ediyor. Sadece yarım saat içerisinde araçla şehrin merkezi lokasyonlarında olunacağı gibi Azure Villas, İstanbul Havalimanı’na 45, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 35 dakika uzaklıkta bulunuyor. Doğayla iç içe müstakil bir evde yaşamak isteyenlere hitap eden Azure Villas, 20 tripleks villadan oluşuyor. Villalar, 4+2 olarak tasarlandı. Toplam brüt alanı 400 metrekare büyüklüğe sahip villaların dört cephesi de panoramik bir manzaraya sahip. Her bir villanın kendine ait açık havuzu ve bahçesi bulunuyor. Projede ayrıca iki araçlık kapalı garaj, barbekü ve yemek alanı, ateş çukuru ile oturma alanı ve bahçe terasları da özel olarak tasarlandı. Projeyi farklı kılan noktalardan bir tanesi ise villa içerisinde asansörün olması. Böylece engelli ya da yaşlı kişilerin evde yaşamı kolaylaşıyor.

Ali Koray VuralYüzde 70’i tamamlanan proje hakkında bilgi veren Nexonya Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koray Vural, “Azure Villas projemizle konuttaki lüks tanımını yeniden yorumladık. Tüm inşaat malzemelerinin birinci sınıf kullanıldığı projemiz, tasarımı ve sosyal donatılarıyla üst düzey bir yaşam sunuyor. Reşadiye’nin ruhuna uygun, lükse dair her şeyin sunulduğu projemizle sınırları zorladık. Villa yaşamını sevenlere hitap eden projemiz için yüzde 50’si peşin ve yüzde 50’si vade farksız taksitlerle kişiye özel ödeme planı sunuyoruz” dedi. Azure Villas Reşadiye projesinde teslimatlar Haziran 2024’te başlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz