Selenium Park Ayrıcalıklı Bir Sosyal Yaşam Vadediyor

Aşçıoğlu Selenium Park

Aşçıoğlu, Zeytinburnu Kazlıçeşme’de 32 dönüm büyüklüğündeki parka komşu olan projesi Selenium Park’ta şehri ve doğayı bir araya getiren alternatif bir yaşam sunuyor.

2+1’den 5,5+1 bahçe dubleksine uzanan konforlu daireleri, yatay mimarisi ve daireye özel tahsisli bahçe katlarıyla, sadece 195 aileye ev sahipliği yapacak Selenium Park’ta ev rahatlığındaki villa konforu, şehrin gerçek merkezinde yaşanıyor.

Aşçıoğlu Selenium Park

1+1 daire tipinin bulunmadığı Selenium Park’ın, yeni satışa açılan 3+1’den başlayan bahçe dublekslerinde, 43 m2 ile 158 m2 arasında değişen özel bahçe tahsisleri veriliyor. Zemin+2 ve zemin+3 katlı blokların altındaki bahçe katları ile ev konforunda ayrıcalıklı bir sosyal yaşam vadediliyor.

Marmaray Kazlıçeşme durağına olan yürüme mesafesinin yanı sıra Avrasya Tüneli ve D-100 karayoluna yakınlığı ile benzersiz bir noktada konumlanan Selenium Park’ın yürüme mesafesinde 4 hastane, 3 üniversite bulunuyor. Tarihi yarımada ve boğaz hattına kolay ulaşım imkânı sağlayan Kabataş-Bağcılar tramvayı ve projelendirilen Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistem hattı da projeye değer katıyor.

Aşçıoğlu Selenium Park

Araç erişimine tamamen kapalı peyzaj mimarisi ile tasarlanan Selenium Park’ta, gün ışığı alan kapalı havuz, özel sinema odası, fitness, sauna, buhar odası, Türk hamamı, masaj odası, kapalı çocuk oyun odası, açık çocuk oyun alanı, yürüyüş ve koşu parkurları gibi geniş sosyal alanlar yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz