Selenium Retro 9 Projesi 2019’da Teslim

Selenium Retro 9

Ataköy’de yapımı devam eden Selenium Retro 9 Projesi, yılın son günlerinde sahiplerini bekliyor.

Aşçıoğlu İnşaat’ın Selenium markası altında Ataköy’de hayata geçirdiği üçüncü nitelikli konut projesi olan Selenium Retro 9’da inşaat çalışmaları olanca hızıyla devam ediyor. Projede haziran 2019’dan itibaren konut teslimleri başlayacak. Burada yeri gelmişken altını çizmekte fayda var: Aşçıoğlu İnşaat bugüne kadarki tüm projelerinde teslimleri tam vaktinde yapmayı düstur edinen bir şirket.

Selenium Retro 9 projesinin yüzde 60’ı aralık 2017 tarihi itibarıyla satılmış durumda.

Projenin konumu, kat planları ve sosyal donatı alanları

Lokasyon olarak; Sahilyolu ve E-5’in birleştiği, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi  ve Ataköy Marina’nın çevrelediği ve Atatürk Havalimanı’nın hemen yanında özgün mimariye sahip 18 katlı; birinde rezidans dairelerin diğerinde ofislerin yer alacağı 2 blok halinde projelendirilen Selenium Retro 9’da 1+1 ve 2+1 kat planında 225 konut ve 108 ofis inşa ediliyor.

Projede sosyal alanlar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, resepsiyon ve concierge hizmeti, sauna, buhar odası, özel günler için toplantı odası, kafe ve restoranlar, çarşı, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

Selenium Retro 9’da fiyatlar ve ödeme planı

Projede rezidans dairelerde satış fiyatları 599 bin TL’den başlarken 36 ay vade farksız ödeme fırsatı sunuluyor. Ofislerde ise satış fiyatları 1 milyon 345 bin TL’den başlarken yatırımcılara 24 ay faizsiz, vade farksız ödeme imkânı var.

599 bin TL’lik daire için örnek ödeme planı 

Yüzde 20 peşinat (119 bin TL) sonrası haziran ve aralık 2018 olmak üzere 2 tane yüzde 10’luk ara ödeme bulunuyor ( 60 bin TL x 2= 120 bin TL), bakiye yüzde 60 ise sözleşme imzalanması ile birlikte başlıyor ve vade farksız olarak 10 bin TL taksitle 36 ay ödeniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz