Sinpaş Sancaktepe’de İmzalar Atıldı

Sinpaş GYO İstanbul’un Sancaktepe ilçesine bağlı Paşaköy Mahallesi’nde hayata geçireceği proje için kat karşılığı satış vaadi sözleşmesi imzaladı.

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) kat karşılığı satış vaadi sözleşmesi hakkında açıklama yaptı. Sinpaş Sancaktepe’nin Paşaköy Mahallesi’nde proje inşa etmek için düğmeye bastı.

Sancaktepe Paşaköy’e yeni proje

Sinpaş GYO İstanbul’un Sancaktepe ilçesine bağlı Paşaköy Mahallesi’nde yeni projeye başlıyor. Paşaköy’de toplam 47 bin 566 metrekare alana sahip arsa için kat karşılığı satış vaadi sözleşmesi yapıldı. Sözleşme uyarınca Sinpaş GYO’nun payı 70/100, arsa sahibinin payı ise 30/100 olacak. Arsada konut ve ticari alanlar yapılacak.

Sancaktepe Paşaköy’deki 258 nolu parsel 16 bin 400 metrekare alana, 160 nolu parsel ise 31 bin 166 metrekare alana sahip. Söz konusu arsalar Sinpaş Kelebekia, Lagün İstanbul ve Sancaktepe Belediyesi’ne yakın konumda bulunuyor. Sinpaş Sancaktepe Paşaköy projesi Sabiha Gökçen Havaliman’na 19 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 25 kilometre mesafede yer alıyor.

Tel: 444 1 440

Web: http://sinpasgyo.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz