Skyland İstanbul’dan Yıl Sonu Fırsatı

Bu dönemde özellikle uluslararası şirketlerin yeni ofislere ilgisi dikkat çekiyor. İstanbul Anadolu yakası ise pazarın yükselen yıldızı olarak görülüyor.

Skyland İstanbul, yatırımcıları yeni yılın son fırsatlarını değerlendirmeye davet ediyor. Kampanya dahilinde 120 ay ve peşinatsız ödeme planı ile sunulan rezidanslar 3.800.-TL, ofisler ise 8.500 TL taksit seçeneğiyle, hayal gibi bir hayata başlamak isteyenlere kapılarını açıyor.

Eroğlu Gayrimenkul, yatırımcıları yıl bitmeden ev ve ofis sahibi yapıyor. Skyland İstanbul projesi için devam eden kampanya, 120 ay 3.800.-TL taksitli ve 0 peşinat ileyatırımcıları kaçırılmayacak fırsatlarla rezidans sahibi yapıyor. Skyland İstanbul, Tower, Loft ve Flat ofislerden birine sahip olmak isteyenler için ise kampanya dahilinde “0 peşinat, 0 faiz 8.500 TL taksit seçeneğiyle” benzersiz ödeme fırsatı sunuyor. İstanbul’un merkezi Seyrantepe’de konumlanan proje, havaalanları, metro istasyonuna ulaşım kolaylığı, köprü, ana yollara yakınlığı ve yemyeşil manzarası ile öne çıkarken, sakinlerine hayallerindeki yaşamı vadediyor.

İstanbul’un zirvesine, üstün standartlarda bir yaşama davet

Tower Residence, 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun, farklı daire seçenekleri sunarken, yeşil bir hayat düşleyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan ve sosyal alanları ile öne çıkan Teras Evler, şehrin merkezinde stresten uzak bir hayat sunuyor. Kısa bir süre önce satışa sunulan Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence, “0 peşinat” avantajı ile konut sahibi olmak isteyenlere 6 ay sonra kapılarını açıyor. Sky Residence için ödeme takvimi ise 2019’da başlıyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunan projede 4+1 daireler için dubleks seçeneği de bulunuyor. 4+1 dubleks dairelerin terasları ve Sky Residence’ın 10.000 metrekarelik özel peyzaj alanı, yeşili gündelik hayatın bir parçası haline getiriyor. Sky Residence, oyun alanlarıyla da özellikle çocuklu aileler için konforlu bir yaşam sunuyor.

Merkezi konumda ofis sahibi olmak isteyenlerin tercihi

Modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve ince detaylar içeren, Tower Ofisler, 360 derece manzarasıyla şehrin dört mevsimini iş alanlarına getiriyor. Tek katta 190 m²’den 4600 m²’ye kadar genislik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Toplam 7 kattan oluşan Flat Ofisler ise tek katta 1100 m² alan sunarken, birleştirilebilir katlarıyla Cendere caddesi üzerinden direk giriş imkanı da sağlıyor.

HOM Design Center açılışa hazırlanıyor

Türkiye’nin önde gelen ev ve ofis dekorasyonu markalarını tek çatı altında toplayan HOM Design Center, 2018’in ilk çeyreğinde kapılarını açıyor. 100’ün üzerinde mağazasıyla ev ve ofis tasarımına yönelik özel ürünlerin satışa sunulacağı yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, tasarım ve estetiği bir arada sunacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz