Sur Yapı Tatil Evleri

Sur Yapı, yeni nesil tatil konsepti ile geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesi’ndeki devre mülkler, Haziran döneminde 80 bin, Temmuz ve Ağustos döneminde ise 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Sur Yapı Şirketler Grubu, geleceğin yükselen değeri olan paylaşım ekonomisi anlayışıyla geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya ile tatil ve yatırım kavramlarını bir araya getiriyor. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan devre mülk alanlar, kendi tapulu evlerinde, 5 yıldızlı otel konforunda, ömür boyu dört mevsim tatil seçeneklerine sahip olurken kullanmadığı dönemlerde kiraya verip gelir elde etme imkanı buluyor. Antalya devre mülk sahipleri ayrıca günden güne değerlenen tapulu bir mülk sahibi oldukları için yatırımlarını enflasyona karşı koruyabilecek ve değer artışından faydalanabilecek. Yeni nesil tatil anlayışıyla hazırlanan projedeki tatil evleri, haziranda 80 bin liradan, temmuz ve ağustosta ise 100 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tatil ve yatırım bir arada  

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesiyle dört mevsim tatil imkanı sunduklarını belirterek “Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan 4 kişilik 1 hafta tatil fiyatına ev alanlar, tapulu evlerinde, 5 yıldızlı otel konforunda, ömür boyu tatil imkânına kavuşacak” dedi.

 

Kumsallı yüzme havuzu ve özel plajı ön plana çıkıyor 

Sur Yapı Tatil EvleriKumsallı yüzme havuzu ve Konyaaltı sahilinde kendine ait bir plajı bulunan Sur Yapı Tatil Evleri projesindeki sosyal donatı alanları ise şöyle:

Farklı temalardaki havuzlar ve aquapark

Kadınlara özel yüzme havuzları

Dalga havuzu, kapalı, sıcak ve soğuk su yüzme havuzu

Spa & Wellness

Yoga, pilates, voleybol, futbol, tenis gibi spor kulüpleri

Bisiklet parkuru

Açık ve kapalı oyun alanları

1+1, 2+1 ve 3+1 Daire Seçenekleri

Sur Yapı Tatil EvleriSur Yapı Tatil Evleri Antalya’da yer alan evlerin hem geniş balkonlu hem de aynı anda birçok kişinin konaklamasına imkan tanıyacak şekilde tasarlandığını anlatan Elmas, 1+1 evlerin 4 kişi, 2+1 evlerin 6 kişi, 3+1 evlerin ise 8 kişi kapasitesine sahip olduğunu belirtti. 

Haziran’da 80 bin, Temmuz ve Ağustos’ta 100.000 TL’den başlayan fiyatlar  

Sur Yapı Tatil EvleriSur Yapı Tatil Evleri Antalya’daki satılık devre mülkleri haziran döneminde peşin alımlarda 80 bin liradan başlayan fiyatlarla sunduklarını söyleyen Elmas, temmuz ve ağustos dönemlerinde ise peşin başlangıç fiyatının 100 bin lira olacağını belirterek “Şimdi alan kazanıyor” dedi.

Vadeli alımlarda 24 ay taksit

Sur Yapı Tatil Evleri

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan taksitle devre mülk almak isteyenler çok özel bir ödeme planı oluşturduklarını açıklayan Elmas, söyle devam etti:

“Vadeli ödeme planımızdan yararlanmak isteyenler, toplam tutarın yüzde 35’ini peşin verdikten sonra kalan tutarı vade farksız 24 eşit taksitle ödeyebiliyor. Devre mülk fiyatları, bulunduğu kata, cepheye, metrekareye ve seçilen tarihe göre değişiyor. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da devre mülk tapusu, hissesi oranında ve satın alırken belirlediği tarih aralığındaki kullanım haklarıyla tümüyle kişinin kendisine aittir.” Detaylı bilgiyi “tatilevleriantalya.suryapi.com.tr” adresinde bulabilirsiniz.

Sur Yapı Tatil Evleri Ömür Boyu Tatil Fırsatı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz