Tarkan Londra’da 54 Milyon TL’lik Villa Baktı

Baba olduktan sonra daha çok yatırım yapan Tarkan'ın Prens Harry’nin de sarayının olduğu Londra’daki Kensington'da 54 milyon TL'lik ev alacağı konuşuluyor.

Baba olduktan sonra daha çok yatırım yapan Tarkan’ın Prens Harry’nin de sarayının olduğu Londra’daki Kensington bölgesinden ev alacağı konuşuluyor. Megastar’ın beğendiği lüks villanın fiyatı ise yaklaşık 54 milyon lira.

Sahne, albüm satışları ve reklamlardan elde ettiği parayı gayrimenkule yatıran Tarkan, yine kuralını bozmadı. Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre; Tarkan, Prens Harry’nin de sarayının olduğu Londra’daki Kensington bölgesinde ev baktı.

İstanbul’un yanı sıra Almanya’da da birçok evi bulunan Megastar, bu kez Londra’ya ev almaya karar verdi. Eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile uzun zamandır Almanya’da yaşayan ünlü sanatçı, geçtiğimiz ay Londra’ya gitti.

Prens Harry’nin Meghan Markle ile yaşadığı sarayın olduğu Kensington bölgesindeki evlere bakan Tarkan, kesenin ağzını açtı.

Dünya genelinde emlak fiyatlarının en yüksek olduğu bölgedeki birçok evi gezen Megastar, 5 yatak odalı bir villayı beğendi.

Starların adresi

Tarkan’ın beğendiği evin fiyatının ise 7 milyon 250 bin sterlin yani yaklaşık 54 milyon lira olduğu belirtildi. Özellikle kızı Liya’nın geleceğini garanti altına almak için gayrimenkul yatırımlarını hızlandıran Megastar, Kensington’da daha ucuz fiyatlı birkaç eve daha baktı.

Tarkan’ın bir yandan da 54 milyon liralık evle ilgili görüşmeleri devam edecek. Bu arada David Beckham gibi birçok İngiliz milyonerin evinin bulunduğu Kensington’da Ömer Koç’un da lüks bir dairesi bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here