Tekne Tutkunları Piyalepaşa İstanbul’da Buluştu

Tekne tutkunları Piyalepaşa İstanbul’da kurulan özel bir limanda, bir hafta boyunca Beneteau Antares 60B, Glastron GT 225, Pirelli 880 ve Pirelli S280 model tekneleri görme fırsatı bulacak. Etkinlik kapsamında Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ile Tezman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tezman’ın ev sahipliğinde keyifli bir brunch gerçekleştirildi.

Tekne tutkunları Tezmarin ve Piyalepaşa İstanbul iş birliğiyle 17 Mart’ta başlayıp 25 Mart akşamına kadar devam edecek etkinlikte Boat Show Eurasia Fuarı’nın yıldızı olan Beneteau Antares 60B, Glastron GT 225, Pirelli 880 ve Pirelli S280 model tekneleri yakından görme şansına sahip olacaklar. İş ve cemiyet hayatının ünlü simaları Piyalepaşa İstanbul Satış Ofisi’nde devam eden bu özel etkinlik kapsamında 18 Mart Pazar günü keyifli bir brunchta buluştu.

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ile Tezman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tezman’ın ev sahipliğinde düzenlenen brunch’ta aralarında Sezai Taşkent, Abdullah Oğuz, Berk-Aslı Ekşioğlu, İbrahim Bitargil, Şebnem-Celal Çapa, Abdullah Burnaz, Siren Ertan ve Pınar Sabancı gibi ünlü isimler benzersiz tekneleri, özel olarak hazırlanan limanda yakından inceleme şansı buldular.

Aynı zamanda etkinlik kapsamında bir hafta boyunca devam edecek olan ressam Cengiz Yatağan’ın yeni eserlerinden oluşan “Tekamül” isimli sergisinde yer alan tablolar da davetlilerin beğenisini kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz