Teknik Yapı Süper Kampanya Başlattı

Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından Teknik Yapı tarafından sunulan yeni 'Süper Kampanya' kapsamında yatırımcılara önemli avantajlar sunuluyor.

Teknik Yapı, 2019 yılında kampanyalarına devam ediyor.

Konut kredisi faizlerinde kamu bankalarının attığı olumlu adımlar sonrasında inşaat firmaları da harekete geçerek konut dünyasının yeniden canlanması adına firma bünyesinde kampanya yapmaya başladılar.

Teknik Yapı tarafından sunulan yeni ‘Süper Kampanya’ kapsamında yatırımcılara önemli avantajlar sunuluyor. Kampanyayı değerlendiren Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, kredisindeki faizlerin düşük olmasının satışları artırdığını, buna karşılık mevduat faizlerindeki artışın ise satışlara sekte vurduğunu ifade etti.

Teknik Yapı İndirim KampanyasıTeknik Yapı tarafından sunulan yeni kampanyada her iki faiz türünün de konut alıcıları için fırsata çevrildiğini belirten Durbakayım, “Yüzde 30’la yüksek mevduat faizinden daha fazla indirim ve yüzde 0.98’le piyasadaki konut kredi faizinden daha düşük oranda vade farkı uyguluyoruz” ifadelerini kullandı.

‘SÜPER KAMPANYA’NIN DETAYLARI

Teknik Yapı tarafından yatırımcılara sunulan ‘Süper Kampanya’ kapsamında 3 farklı avantaj sağlanıyor. İşte kampanyanın detayları:

1- Yatırımcılara sunulan ilk avantajda, Teknik Yapı’nın tüm projelerinde geçerli yüzde 20 indirim sağlanıyor. Ayrıca yüzde 50 ve üzeri peşinatlarda 12’nci ayda olmak üzere tek ara ödeme, yüzde 50’nin altındaki peşinatlarda ise 12’nci ay, 18’inci ay ve 24’üncü ay olmak üzere 3 ara ödeme seçeneği de sunuluyor.

2- Bu avantajda yüzde 20 indirimin yanı sıra ödenecek peşinata yüzde 30’luk değer artışı yansıtılıyor. Müşteriye sunulan bu ekstra kazançla, seçtiği peşinat tutarına göre, ilk ara ödeme daire fiyatından düşülüyor. Bu kapsamda Teknik Yapı, yüzde 50 peşinat ödeyenlerin 12’inci ayda ödemesi gereken tek ara ödemeyi üstleniyor. Yüzde 50’den düşük peşinat ödeyenler için uygulanan 3 parçalık ara ödemenin 12’nci aydaki ilk ödemesi de yine firma tarafından sağlanıyor.

3- Son fırsatta ise daire fiyatının banka vasıtasıyla kullanılacak bakiye tutarına 120 aya kadar uzayan vade ve yüzde 0.98 faiz imkanı sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here