Teknik Yapı’dan Tarihi Kampanya

Teknik Yapı’dan çalışmaları devam eden Concord İstanbul, Metropark, Deluxia Park Residence ile Uplife Kadıköy projelerinde faizsiz 100 ay taksitle ev sahibi olma fırsatı…

Teknik Yapı’nın yapımı tamamlanan ve yaşamın başladığı Kadıköy Fikirtepe’deki Concord İstanbul ile Halkalı Atakent’teki Metropark projelerinde ve halen inşaat çalışmaları devam eden Maltepe’deki Deluxia Park Residence ile Kadıköy Fikirtepe’deki Uplife Kadıköy projelerinden ev sahibi olmak veya kârlı bir yatırım yapmak isteyenler; yüzde 20 peşin, yüzde 40 ara ödemeler şeklinde ve yüzde 40 bakiye de vade farksız 100 ay taksitle ödeme fırsatına sahipler.

Concord İstanbul

Teknik Yapı’nın Fikirtepe’de hayata geçirdiği ve yaşamın başladığı Concord İstanbul projesi 2 etapta toplam 6 blok üzerinde 1173 rezidans daire ve 15 ticari üniteden meydana geliyor. Projede aylık taksit ödemeleri 3.035 liradan başlıyor.

Uplife Kadıköy

Kadıköy Fikirtepe’de inşaat çalışmaları devam eden proje 4 blokta 830 rezidans daireden ve 20 ticari üniteden meydana geliyor. Projeden yatırım yapmak isteyenler için 100 ay vade farksız kampanya kapsamında aylık taksit ödemeleri 2.839 liradan başlıyor.

Metropark

Teknik Yapı’nın teslimlerin hemen yapıldığı ve yaşamın başladığı diğer projesi Metropark Küçükçekmece Halkalı’da bulunuyor. 6’sı yüksek katlı ve 6’sı da az katlı toplam 12 bloktan meydana projede 1272 konut ve 30 ticari alan bulunuyor. Metropark’ta şimdi ev alanlar aylık 3.042 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olabiliyor.

Deluxia Park Residence

İstanbul Avrupa Yakası Maltepe ilçesinde inşaatı devam eden Deluxia Park Residence projesi 3 bloktan oluşuyor. 364 rezidans dairenin yapıldığı projeden şimdi ev sahibi olmak isteyenler için aylık 2.326 liradan başlayan taksitlerle yatırım yapma fırsatı bir süre daha devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz