TOKİ Arsaları 29 Ocak’ta Sahiplerini Buluyor

TOKİ arsa

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) mülkiyetinde bulunan 161 arsa; 29 ekim 2019 salı günü açık artırma yöntemiyle satışa sunulacak.

29 ayrı şehirde bulunan; konut, gelişme konut, villa konut, ticaret, turizm tesis, rekreasyon alanı, özel eğitim, özel sağlık, rehabilitasyon merkezi, konut dışı kentsel çalışma, çok işlevli merkez, sosyal ve kültürel tesis, akaryakıt istasyonu, tarım imarlı ve imarsız arsaların toplam yüzölçümü 1 milyon 593 bin 654 metrekareyi bulurken tamamının muhammen satış bedeli ise 962 milyon lirayı buluyor.

Toplu Konut İdaresi’nin iştiraki kuruluşlardan Emlak Yönetim A.Ş. tarafından düzenlenecek olan açık artırma; TOKİ’nin Ankara ve İstanbul merkezlerinde eş zamanlı olarak saat 13.30’da başlayacak ve www.emlakyonetim.com.tr internet sitesinden canlı olarak yayınlanacak.

Arsalar hangi şehirlerde bulunuyor?

Satışa sunulacak 161 arsanın bulunduğu 29 şehir alfabetik olarak; Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Karaman, Kırşehir, Kocaeli, Mardin, Mersin, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van, Yalova ve Yozgat şeklinde sıralanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here