TOKi’den 298 Gayrimenkul İçin Müzayede

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) mülkiyetinde bulunan 188 işyeri ve 110 konut  müzayede ile 5 Aralık’ta satışa sunuluyor.

Kurumun iştiraki olduğu Emlak Yönetim A.Ş. tarafından düzenlenecek olan açık artırma; TOKi’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda olmak üzere eş zamanlı olarak 2 yerde gerçekleştirilecek. Müzayede www.emlakyonetim.com.tr internet adresi üzerinden de canlı olarak yayınlanacak ve online olarak açık artırmaya katılım sağlanabilecek. Müzayede, 5 Aralık Salı günü gerçekleştirilecek.

Konutlarda ödeme planı

Aksaray, Ankara (Gölbaşı İncek ve Mamak), Bolu, Çorum, Erzincan, Gaziantep, İstanbul (Başakşehir Kayabaşı),  Karabük, Karaman, Kocaeli, Konya, Manisa, Samsun, Sivas, Şanlıurfa ve Trabzon,  şehirlerinde satışa sunulan konutlarda ödeme koşulları yüzde 12 ya da yüzde 25 peşin, 120 veya 180 ay vade ile ödeme planı uygulanıyor.

İşyerlerinde ödeme planı

Afyonkarahisar, Ankara (İncek ve Mamak), Bitlis, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, Hatay,  İstanbul (Başakşehir Kayabaşı),  Karabük, Karaman,Kocaeli, Konya, Kütahya, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya (Sapanca), Sivas, Trabzon, Uşak, Yozgat ve Zonguldak’ta bulunan  iş yerlerinde ödeme planı olarak yüzde 25 peşin ve 120 ay vade imkânı sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz