TOKİ’den Satılık 147 Dükkan ve 20 Konut

TOKİ İstanbul

TOKİ, 147 dükkan ile 20 konutu açık artırmayla satışa çıkardı

TOKİ; mülkiyetinde bulunan 31 ayrı şehirdeki 147 dükkan ile 7 ayrı vilayette bulunan 20 adet konutu açık artırma usulüyle satışa sundu.

Kurumun iştiraki firmalardan Emlak Yönetim A.Ş. tarafından organize edilecek olan açık artırma; 12 nisan perşembe günü; Kurumun Ankara Bilkent’teki merkezinde ve İstanbul Halkalı’daki Hizmet Binası’nda eş zamanlı olarak saat 14.00’te başlayacak ve www.emlakyonetim.com.tr internet sitesinden de online olarak katılıp teklif verilebilecek.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Burdur, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mersin, Muğla, Rize, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon ve Uşak şehirlerinde bulunan dükkanların ihalesine katılacak olanlar için peşin alım haricinde vadeli alımı tercih edenlere 3 ayrı ödeme planı alternatifi sunuluyor. Bunlar:

  • Yüzde 10 peşin, bakiye 120 ay vade
  • Yüzde 25 peşin, bakiye 120 ay vade
  • Yüzde 50 peşin, bakiye 24 ay vade

Adana, Afyon, Ankara, Erzurum, Gaziantep, Karabük ve Muğla  şehirlerinde bulunan konutları ihalesine katılacak olanlar için peşin alım haricinde vadeli alımı tercih edenlere 2 ayrı ödeme planı alternatifi sunuluyor. Bunlar:

  • Yüzde 25 peşin, bakiye 120 ay vade
  • Yüzde 25 peşin, bakiye 180 ay vade

Satışa sunulacak olan iş yerleri ve dükkanlarla ilgili detaylı bilgiler her 2 kurumun da resmi internet sitesinde bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz