Torkam E5 Projesi Ulaşım Avantajı Sunuyor

Torkam E5 Projesi

Torkam İnşaat tarafından Florya – Sefaköy aksında inşa edilen karma proje Torkam E5, ulaşım avantajıyla dikkatleri çekiyor. 

Toplu ulaşım akslarına kolay erişimi sağlayan transfer merkezlerine yakınlığı ve E5 Karayolu’nun hemen yanında konumlanan Torkam E5 Projesi’ne ilişkin açıklama yapan Torkam İnşaat Pazarlama ve Satış Koordinatörü Olkan Güneş, “Proje Atatürk Havalimanı’nın hemen yanı başında, Florya – Sefaköy aksında inşa edilecek. Rezidans, ofis ve çarşıdan oluşan karma projede, yatay mimarinin İstanbul’daki en iddialı örneklerinden birini hayata geçirmek için çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Torkam E5 Projesi Proje konumuyla iddialarının yapımı devam eden Yenikapı – Sefaköy metro hattının tamamlanması ile daha da önem kazanacağını aktaran Güneş, “Proje o zaman kelimenin tam anlamıyla ‘her yere yakın’ diyebileceğimiz bir konuma sahip olacak.” dedi.

Çeyrek asrı aşan tecrübe

Çeyrek asrı aşan tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün önemli şirketleri arasına giren Torkam İnşaat, metropol kent İstanbul haricinde başka şehirlerde de yeni projeler geliştirmeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here