Trend GYO Alibeyköy Projesi Geliyor

Trend GYO Alibeyköy projesi için düğmeye bastı. Peki Trend GYO Alibeyköy projesi nerede inşa ediliyor?

Trend GYO tarafından, İstanbul ili, Eyüp ilçesi, Alibeyköy Mahallesi 717 ada 42 ve 43 parsellerde inşa edilecek konut projesinin Arsa Payı Karşılığı İnşaat Yapımı ve Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi imzalandı.

Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) İstanbul Alibeyköy konut projesine ilişkin açıklama yayınladı.

Trend GYO Yönetim Kurulu 5 Nisan 2022’de toplandı. Şirket tarafından, İstanbul ili, Eyüp ilçesi, Alibeyköy Mahallesi 717 ada 42 ve 43 parsellerde konut projesi inşa edilecek.

Bu kapsamda Trend GYO İstanbul Alibeyköy projesi için arsa malikleri ile  Arsa Payı Karşılığı İnşaat Yapımı ve Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi dün imzalandı.

Trend GYO Alibeyköy projesinin hayata geçirileceği parsellerin toplam büyüklüğü 815,09 metrekare olarak açıklandı.

Trend GYO Alibeyköy projesiyle ilgili detaylar henüz belli olmadı. Trend GYO Alibeyköy projesinin detayları açıklanır açıklanmaz Türkiye’nin emlak haberleri sitesi emlakproject.com’da yer alacak.

Trend GYO, Andapark Ertuğrul, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Andapark Millet, Andapark Balat-2, Andapark Özlüce ve Andapark Balat-1 projelerini tamamladı.

Trend GYO’nun KAP açıklaması:
Şirketimiz Yönetim Kurulu 5 Nisan 2022 tarihinde toplanarak; İstanbul ili, Eyüp ilçesi, Alibeyköy mahallesinde yer alan 815,09 m2 büyüklüğündeki, 717 ada, 42 ve 43 no’lu “Arsa” vasıflı parseller üzerinde “Konut” alanlarından oluşacak projenin geliştirilmesi amacıyla, arsa malikleri ile “Arsa Payı Karşılığı İnşaat Yapımı ve Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi” imzalanmasına, arsa payını devretmek isteyen maliklerin hisselerinin satın alınması hususunda Genel Müdürlük Makamı”nın yetkilendirilmesine katılanların oybirliği ile karar vermişlerdir.

Bu karar doğrultusunda İstanbul Alibeyköy Projemiz için arsa malikleri ile  Arsa Payı Karşılığı İnşaat Yapımı ve Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi bugün imzalanmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz