Tual Bizim Mahalle’de 221 Konut Ön Satışa Çıktı

Tual Bizim Mahalle Projesi

Tual Bizim Mahalle Projesi’nde 221 konut ön satışa çıktı. Dağ Mühendislik imzası ile Küçükçekmece’de hayata geçirilen proje Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına dahil oldu…

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) projelerinden İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında inşa edilen projenin adı  Tual Bizim Mahalle  olarak açıklandı.

Tual Bizim Mahalle’deki 221 adet konut bugün ön satışa sunuluyor. 1+1’den 4+1’e kadar daire seçeneklerine yer verilen proje Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına dahil oldu. Kampanya kapsamında projede 120 aya kadar bankasız ve kefilsiz yüzde 0,98 faiz oranı ile vade yapılıyor.

Tual Bizim Mahalle ProjesiTual Bizim Mahalle projesinde inşaat çalışmaları başladı. Konut ve cadde mağazalarından meydana gelen proje tamamlandığında yaklaşık 6 bin konut olacak. Tual Bizim Mahalle etabında ise 1700 adet daire ve 175 adet ticari ünite yer alacak.

Proje’de dini tesisler ve camii,  külliye ve kütüphane,  spor tesisleri, ata sporları merkezi, festival alanları, tematik çocuk oyun alanları, çevre parkı ve yeşil alanlar, sağlık tesisleri, eğitim tesisleri ve kent müzesi mevcut.

Tual Bizim Mahalle projesi İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında hayata geçiriliyor.

İnşaat alanı 270 bin 620 metrekare olan proje 118 bin 98 metrekare arsa alanında hayata geçirilecek. Proje yaklaşık 318 milyon 93 bin 859 TL’ye mal olacak.

Tual Bizim Mahalle Projesi  Tual Bizim Mahalle satış ofisi
Tel: 444 9 213
Web: http://www.tualbizimmahalle.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here