Ünlü Şarkıcı Kibariye Tarafından Dolandırıldı İddiası

Haciz

Son zamanlarda yaşadığı mağduriyetle gündeme gelen İş insanı Sebahattin Girgin yaptığı açıklamada, Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık tarafından dolandırıldığını iddia ederek, “4.5 milyon TL’ye bana ev sattılar. Tapuyu bir türlü alamadım. Ev daha sonra başkasına satıldı.” dedi. 

Son zamanlarda yaşadığı mağduriyetle gündeme gelen İş insanı Sebahattin Girgin yaptığı açıklamada, ünlü şarkıcı Kibariye’nin Bodrum Yalıkavak’ta bulunan konutunu 2019’da toplam 4.5 milyon TL ödeyerek aldığını söyledi. Hürriyet’te yer alan habere göre, evin içine yerleştiğini, fakat ev bankadan hacizli olduğu için tapuyu 2 senedir alamadığını öne sürdü.

İş insanı Girgin ayrıca Kibariye ile eşi Ali Küçükbalçık’ın yine aynı konutu iki farklı kişiye kiraladığını, çok yakın bir zamanda ise başka bir alıcıya sattıklarını iddia etti.

ÖLÜMLE TEHDİT EDİLDİ

Satın aldığı konut nedeniyle dolandırıldığını iddia eden iş insanı Sebahattin Girgin şunları dile getirdi: “Ben bu evi 2 sene önce 4.5 milyon TL’ye Kibariye Hanım’dan satın aldım. Ataşehir’deki evlerinde görüştük. 2 milyon 300 bin TL banka borcu vardı, onu kapatmak ve çifte 2 milyon 200 bin TL ödemek üzere anlaştık. ‘Benim okumam yazmam yok’ dedi.

Noter sözleşmeyi kendi el yazısıyla yazdı, Kibariye Hanım da imza attı. Bu işlemler sonrası ödeme yaptım, dekontlarım mevcut. Noterin imzası, satış vekâletiyle beraber elimde. Ali Bey’in ‘Hiçbir alacağım kalmamıştır’ diye imzaladığı belge de elimde. Ancak bu evi iki farklı kişiye kiralamışlar. Adamlar gelip evime 120 bin liralık zarar verdiler, beni şikâyet ettiler. Bana ‘can kardeşim’ diye hitap eden Kibariye, benim için ‘Hiçbir şekilde tanımıyorum, evimi gasp etmiş bir emlakçıdır’ diye ifade verdi.

Daha sonra da evi Ahmet Serin diye birine sattılar. Ali Bey ve Ahmet Bey beni ölümle tehdit etti, şikâyetçi oldum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here