Versus Dragos’ta Sevgililer Günü’ne Özel Kampanya

Versus Dragos Projesi’nde sevgililer gününe özel “hem sizin için + yüzde 5 hem de sevdiğiniz için + yüzde 5 indirim” kampanyası.

Resim Yapı Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Versus Dragos projesinde sevgililer gününe özel “hem sizin için + yüzde 5 hem de sevdiğiniz için + yüzde 5 indirim” kampanyası gerçekleştiriyor.

Kartal’ın Dragos mevkisinde 8 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde inşa edilen Versus Dragos projesi biri zemin+25 diğeri zemin+26 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Blokların her ikisinde de ayrıca zemin altında 2 kat daha bulunuyor.

Projede büyüklükleri 77 ile 100 metrekare arasında değişen 1+1, 132 ile 148 metrekare arasında değişen 2+1, 143 ile 193 metrekare arasında değişen 3+1, 197 metrekarelik 2+1 dubleks ve 253 metrekarelik 3+1 dubleks kat planlarında 227 konut bulunuyor.

Sevgililer Günü İndirimi

Konut teslimlerinin temmuz 2019’dan sonra yapılması planlanan projede satış fiyatları 322 bin TL’den başlıyor. Projede sevgililer günü için, kısa süre geçerli olacak, “hem sizin için + yüzde 5 hem de sevdiğiniz için + yüzde 5 indirim” kampanyası başlatıldı. Projede ayrıca, kişiye özel ödeme planları da bulunuyor.

Projenin ulaşımı

Versus Dragos, sahil yoluna 250 metre, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine 2.1 kilometre, Pendik Marina’ya 5 kilometre, Anadolu Adliyesi’ne 2.2 kilometre, Kartal İDO iskelesine 1.2 kilometre, Bostancı İDO’ya 8 kilometre, Pendik hızlı feribot iskelesine 6 kilometre, TEM otoyoluna 10 kilometre ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na da 17 kilometre uzaklıkta yükseliyor.

Projede sosyal donatı alanları

Versus Dragos Projesi’nde sevgililer gününe özel “hem sizin için + yüzde 5 hem de sevdiğiniz için + yüzde 5 indirim” kampanyası.
Açık ve çocuk yüzme havuzları,
Çocuk oyun alanları,
Güneşlenme terası,
Havuz kafe,
Yeşil alanlar,
Yürüyüş yolu,
Basketbol sahası ve tenis kortu,
Fitness salonu,
Sauna,
Hamam ve masaj odası,
Kapalı otopark ve 7/24 güvenlik gibi sosyal donatı alanları mevcut.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here