Vogue Trade Center’da Satışlar Başladı

Vogue Trade Center

Ataşehir’de hayata geçirilen Vogue Trade Center ofis projesinde satışlar başladı.

Ayse Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de hayata geçirilen Vogue Trade Center projesinde lansman dönemine özel satışlar başladı. Güney Ataşehir’in en yüksek ofis kulesi olan Vogue Trade Center, 192 parçaya bölünebilen 24 kattan oluşuyor ve konumlandığı bölgenin en yükseği olma özelliğini taşıyor.

Vogue Trade Center projesinde ofislerin büyüklüğü 655 metrekare ile 950 metrekare arasında değişiyor. Projede 12. kattan itibaren adalar ve deniz manzarası bulunuyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan Vogue Trade Center projesinde peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor. Vogue Trade Center projesinde ofis fiyatları 4 milyon 250 bin TL’den başlıyor 9 milyon135 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Özgün konseptiyle kaliteden ödün vermeyen Vogue Trade Center, sunduğu imkânlarla da göz dolduruyor. Ofislerden başka, projede 10 kişiden 80 kişiye kadar ayarlanabilen toplantı salonları, her bir kata tahsis edilmiş 10 araçlık otopark alanı ve misafir araç otoparkı, güvenlik, fitness salonu, kafe, restoran ve lounge odası yer alıyor.

Haziran 2020’de teslim edilmesi planlanan Vogue Trade Center projesi Ataşehir Finans merkezine, Palladıum AVM’ye, Ülker Sports Arena’ya, E-5 otoyolu ve toplu taşıma araçlarına yakın mesafede konumlanıyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Ataşehir/İstanbul
Telefon: 0212 922 09 22
Web site: http://www.ayseyapi.com.tr/proje/vogue-trade-center/
E-Mail: info@ayseyapi.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz