We Haliç’te 60 Ay 0 Faiz Kampanyası

WE Haliç Projesi’nde 60 ay 0 faiz kampanyası yatırımcılara önemli bir fırsat sunuyor.

Ilgın İnşaat güvencesiyle inşa edilen ve kentsel dönüşüm kapsamında yükselen We Haliç Projesi’nde 60 ay 0 faiz kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir fırsat imkanı.
11 blok şeklinde bin 57 daire, 27 ticari ünite ile toplamda bin 84 bağımsız birimden oluşan proje, stüdyo daireden 5+1 daire seçeneğine kadar farklı alternatifler mevcut. Projede konutlar 50 metrekare ila 290 metrekare arasında.

Satışları devam eden projede ev sahibi olmak isteyenler için başlatılan ’60 ay 0 faiz’ kampanyası da ödeme olanakları sunuyor.  Kampanyada “120 ay vade 0,49 faiz” seçeneği de var.

Proje, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü’ne 8, Atatürk Havalimanı’na 10, Mecidiyeköy’e 7 dakika uzaklıkta, Eyüp Sultan Camisi’ne yürüme mesafesinde, 2019 yılında faaliyete girmesi hedeflenen Mecidiyeköy – Mahmutbey ile Vezneciler – Gaziosmanpaşa- Sultangazi metro hatları, Haliç Tramvayı ve proje aşamasında olan Alibeyköy – Eyüp tünellerine de yakın mesafede konumunda.
Projede; spor ve oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, süs havuzları, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, saunası ve 3 bin metrekareyi aşkın sosyal tesis, kreş ve rekreasyon alanı gibi sosyal donatı alanları var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here