Yeniköy Konakları’nda 84 Ay Vade Farksız Kampanyası

Yeniköy Konakları

Eyüp’te projelendirilen Yeniköy Konakları’nda avantaj içeren 84 ay vade farksız satışlara başladı.

Emlak Konut GYO güvencesiyle şehrin en eski yerleşim alanlarından Eyüp’te hayata geçirilen Yeniköy Konakları, İstanbul’un tarihi dokusuna uygun az katlı ve geniş balkonlu daireleriyle satışa sunuldu. 
Eyüp – Alibeyköy’de Hasdal Kavşağındaanayolların kesişme noktasında bulunan proje; 2 Metro hattı, tramvay hattı, planlanan 3 katlı tüp geçit gibiulaşım hatlarının ortasındakonumlanıyor. 
Bölgenin değişen çehresiyle birlikte Yeniköy Konakları; Üniversitelerin, öğrenci kampüslerinin ve hastanelerin çevrelendiği bir bölgede yer alıyor olması yatırımcılara büyük avantaj sağlıyor.
Zengin sosyal donatıların yer aldığı projede ayrıca; yeşil alanlar, bitişiğindeki8500 metrekare içinde yer alan yürüyüş yolları, spor alanları ve parklar bulunuyor.

Sosyal imkanlarıyla dikkatleri çekti

İnşa çalışmalarının başlamasının ardından bölgedeki gayrimenkul yatırımcıları tarafından yoğun talep gören projede 336 konut ve 12 adet ticari ünite yer alıyor.
1+1 dairelerin yer almadığı projede tamamı geniş ve ferah şekilde tasarlanan 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri yatırımcılara sunuluyor.
Dairelerin 85 metrekare ile 206 metrekare arasında değiştiği Yeniköy Konakları’ndageniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla da şehrin merkezinde,sessiz ve yeşillikler içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuluyor.


Levent’e 7 KM uzaklıkta

Geniş peyzaj alanına ek olarak doğa ile iç içe yer alan konumuyla da öne çıkanproje, ulaşım açısından son derece avantajlı bir noktada yer alıyor.
Hasdal ve TEM Otoyolu’nun yanı başında, Eyüp ile Göktürk kesişim noktasındayükselen Yeniköy Konakları, planlanan tüp geçit bağlantısının yanı sıra Metro ve tramvayın yer aldığı raylı ulaşım avantajlarıyla da alıcılara yüksek yatırım potansiyeli sunuyor.
Proje, Levent ve Maslak’a 7 km, FSM Köprüsü’ne 10 km, Taksim’e 11 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 12 km mesafede konumlanıyor.
İstanbul’un deniz kıyısındaki referans projesi Haliç Kongre Merkezini hayata geçirerek işletmeciliğini yürüten Yeni Yapı, Yeniköy Konakları Satış Ofisiyle de Kongre Merkezi içinde yatırımcılara hizmet vermektedir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz