Yılın İlk Gayrimenkul Açık Artırması Gül İnşaat’tan

Yılın ilk gayrimenkul açık artırması Gül İnşaat’ın mülkiyetindeki 212 konut, villa, mağaza ve ticari birim için düzenleyecek.

2018’in ilk gayrimenkul açık artırması Turyap ve Gül İnşaat’tan 06 Şubat 2018 Salı günü Saat 12.00’da Double Tree By Hilton TOPKAPI’da gerçekleşecek. Müzayede ile tamamı İstanbul’da yer alan toplam 212 adet gayrimenkul yeni sahiplerine ulaşacak. Geniş bir yelpazeden oluşan portföy açık artırmaya özel muhammel bedellerle satışa çıkacak.

75.000 TL’den başlayan iş yerleri ve 198.000 TL’den başlayan konutlara teklif alınacak.

Beylikdüzü, Büyükçekmece, Sefaköy, Ataköy ve Basın Ekspres’te bulunan 10 farklı projede yer alan 213 gayrimenkulün açık artırmasında emlak takas sistemi ile ödeme, hemen tapu, hemen teslim, banka kredi desteği, %20 peşin 36 ay vadeli ödeme seçeneği ve sözleşme devir hakkı gibi imkanlar bulunuyor.

Projelerdeki gayrimenkullerin yer gösterme hizmeti Turyap Temsilcilikleri tarafından verilirken detaylı bilgiye yurt içi ve yurt dışında bulunan 350’ye yakın Turyap Temsilciliklerinden de ulaşılabilir.

Açık artırmada gayrimenkul almak isteyenler internet üzerinden teklif verebilirler.

Açık artırma, 06 Şubat 2018 Salı günü Saat 12.00’da Double Tree By Hilton TOPKAPI merkez olmak üzere, eş zamanlı olarak internete canlı bağlantı ile gerçekleşecek. İnternet üzerinden teklif vermek isteyenler açık artırmayı www.turyap.com.tr adresinden takip edebilecek ve Türkiye’nin her ilinden katılma imkanına sahip olabilecek.

Açık artırma öncesi, katılımcılar TURYAP web sayfası üzerinden satışa sunulan ticari gayrimenkullerle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Ticari gayrimenkul satış müzayedesine katılmak isteyen gerçek ve tüzel kişilerin, şartnamelerde belirtilen banka hesabına teminat yatırmaları gerekiyor. İstanbul dışındaki alıcı adayları teminat yatırarak TURYAP web sayfasından üye olarak internetten eş zamanlı teklif verebilecekler.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz