Zorlu Center TOGG Deneyim Merkezi Faaliyete Geçti

Togg akıllı cihazlarını görmek isteyen, yerli ve milli elektrikli otomobil hakkında bilgi almak isteyenler dikkat! TOGG markasının ilk resmi deneyim merkezi İstanbul’da açıldı.

29 Ekim’e damga vuran ogg Gemlik otomobil fabrikası açılışı, seri üretimin başlaması sonrasında Mart ayında satışlar ve Togg’un yollara çıkışı büyük bir merakla bekleniyor.
Diğer taraftan Togg deneyim merkezleri açılmaya başlandı. İlki İstanbul’da açılan Togg deneyim merkezi ilgi odağı oldu.
Togg tarafında hummalı seri üretim ve sertifikasyon çalışmalarının yanı sıra, şarj istasyonları ve deneyim merkezleri konusuna hız verilmiş durumda. Ülke genelinde Togg hazırlığı büyük bir hız kazandı.
Şarj istasyonları konusunda Togg ve lisans alan şirketler çalışmalarını yürütüyor. En önemli konuların başında ise talep toplama ve satış ayağı olan Togg elektrikli otomobiller için deneyim merkezleri kurulmaya başlandı.
İlk olarak İstanbul Beşiktaş ilçesi tercih edildi. Togg ortaklarından Zorlu Grubu’nun dev AVM’sinde bir deneyim merkezi İstanbulluların hizmetine sunuldu. Togg twitter hesabından, “Togg Deneyim Merkezi şimdi Zorlu Center Meydan Katında.” paylaşımla deneyim merkezi paylaşıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz